Amaro Investment: Deweloper Zielona Góra, ul. Dąbrowskiego 25A. Nowe domy, mieszkania i apartamenty na sprzedaż Tel: (+48) 537 040 077

Wszystkich Państwa, szukających odpowiedzi na pytanie: „jaki powinien być mój własny dom?”, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, nasze domy z całą pewnością sprostają wyobrażeniom i wzbudzą Państwa zainteresowanie.

Solidność, terminowość i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, to fundamentalne wartości firmy Amaro Investment.


Nasze działania, to nie tylko proste budowanie, to także kreacja przestrzeni, tworzymy piękne, funkcjonalne i spójne z sąsiadującą okolicą osiedla. Łężyca, zachwyca niepowtarzalną atmosferą i upragnionym spokojem, pragniemy, by za sprawą naszych projektów stała się Państwa wymarzonym domem.

To co nas wyróżnia, to widoczny już na pierwszy rzut oka – wysoki standard wykonania. Współpracujemy z doświadczoną pracownią architektoniczną, stosujemy sprawdzone rozwiązania oraz materiały.

Jesteśmy elastyczni i otwarci, naszym Klientom dajemy także możliwość negocjacji cen, na każdym etapie służymy fachową radą, przeprowadzając ich przez cały proces zakupu.

Dlaczego AMARO Investment?

  • dom wolnostojące zielona góra
  • kobieta oszczędzająca na nowe mieszkanie
  • plany deweloperskie amaro zielona góra